Új hozzászólás Aktív témák

  • FAQtyA

    tag

    Sziasztok!

    Csatlakozva a segítség kérőkhöz én is hozzátok fordulok javaslatért.

    A fiam részére szeretnék karácsonyra egy játékra / Youtube videóra / video-chat-re alkalmas gépet összerakni. Nem szeretek kapkodni és tolongani, így jó előre megvenném most a vasat, amíg még kapni mindent. Bár lehet a karácsonyi akciókban lenne a mostaniaknál jobb lehetőség, a fene se tudja. 22-es FHD monitor(sajnos nem néztem meg van-e HDMI csatlakozó), billentyűzet, játék egér, web kamera, és háttértár adott. Esetleg a családból tudok bányászni egy i5-3470-et, ha arra érdemes még valamit építeni. Vagyis a kérdés az alábbiakra vonatkozik: CPU+hűtő (ha kevés a gyári), alaplap, memória (8 v. 16 GB), oprendszernek SSD, tápegység, ház, VGA. Ismerős próbál A10-re rábeszélni az integrált VGA-val, amit szükség esetén egy kártyával támogatnánk (Dual Graphics). Utána olvasgatva nem biztos, hogy ez jó ötlet. De azért még nem zárom ki az AMD-t. Jelenleg az alábbi játékokkal játszik a gyermek: League of Legends, Team Fortress 2, Counter-Strike. Maximum 150 KHUF amit rászánnék. Tudom nem túl sok, de jó lenne, ha 2-3 évig megfelelne az igényeknek. Lehet ebben az árkategóriában nem játszik, de az is előnyös lenne, ha az alacsonyabb fogyasztást és a csöndes működést is figyelembe tudnánk venni:)

    A segítségeteket előre is nagyon köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák