Új hozzászólás Aktív témák

  • Rebekacska

    tag

    Sziasztok!

    Tudom, h reszben relevans amirt ide irok a topic tartalmat ismerve, de azert remelem tudtok javasolni okossagokat.
    Ugy alakult, hogy levasarlasra lettem kenyszeritve egy kulfoldi shopban. kb. 200000 Ft a keret amibol gazdalkodhatok. Nehany napja tanulmanyozom a forumokat, es tettem fel kerdeseket. Egyenlore meg keresem a best buy lehetosegeket. Ami adott: egy regi h67-es alaplap, gephaz
    Hossz 450mm
    Szélesség 180mm
    Magasság 420mm
    I7 2600 proci, red winyo, 12gb pc 1333 memo, GTX 1070 vga.(kb. fel ev es cserelve lesz 1080-ra) 550w raider tap

    A. verzio: veszek egy 4k gamer monitort mivel ezen a gepen csak jatszom. milyet? az idiota shopban nagyon korlatozottak a lehetosegek :
    AOC U2879VF
    ASUS PB287Q
    ASUS MG278Q
    ASUS MG279Q
    ASUS ROG SWIFT PG278Q
    AOC C358FQ/BS
    Problema az A verziohoz: Ezek kozul van olyan amelyiket nem kell kalibralni es gyarilag gyonyoru a kepe? Ki fogja kalibralni? Olyan helyen lakom, ahol 5 oras ut a legkozelebbi pc. bolt. Aki szeretne kalibralni, az altalaban otthon vegzi es rapiritanak egy min 40000 ft-os kalibralo kutyut.

    B verzio: SSD vasarlas+alaplap

    C verzio Proci (gondolom 6700k 4 ghz+alaplap+memo,bar nem akarok sztem tuningolni mert csokkenti az alaktreszek elettartamat es megugrik tole a fogyasztas)
    szvsz soha ne legyen nagyobb gondom, amig pl. Afrikaban eheznek, de azert komoly fejfajast tud okozni miere koltse el az ember a penzet, ha mar nem adjak vissza, es ismerve a gyartok marketinges szemfenyveszteseit, no meg a silany minosegu alkatreszeket pl. bye bye asus strix GTX 970

Új hozzászólás Aktív témák