Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cannon3all

    csendes tag

    Sziasztok!

    A tanácsotokat szeretném kérni gépépítés ügyében,most készülök új gépet vásárolni ami a következö lenne:

    Alaplap:Asus Maximus VIII Formula
    Proci:Intel core I7 6700k
    Memória:Corsair Vengeance LPX 32GB (4x8GB) DDR4 3200MHz
    Proci hütő:Corsair Hydro H110i gtx
    Táp:Corsair HX750i
    Ház:Corsair Graphite 780T
    SSD:Kingston SSDNow V300 2.5" 480GB SATA3 SV300S37A/480G

    Ami már megvan:
    VGA:Asus STRICK Radeon R9 390 OC 8GB
    Monitor:Asus VG248QE 24" 1ms 144HZ
    SSD:Kingston SSDnow V300 120gb(Redszernek)

    Kérdésem a következö lenne : Jól választottam e össze a dolgokat elözöleg olvastam utána sokat , kivéve a ssdket azokról még nem olvastam, a dilemmám az lenne hogy érdedes e ezt a összeállitást megépiteni , vagy inkább a X99 chipsetes lappal kezdjem és a 6 magos i7 es el ami kb azonos árban van a 6700k val kicsit drágább, a gép játékra kellene és azért választottam a 4 magos i7 est .Illetve ha ez a öszeállitás jó akkor elég a 750 es minöségi táp ezekhez a dolgokhoz, vagy nagyobb teljesitményüt válasszam inkább.Ha nem értettek valamivel eggyet örülnék a segitségnek, árakat azért nem irtam mert jó pár dolog sokba kerül igy inkább a megbizhatóság és a minöség ami nálam számit.Köszönöm a válaszokat

    [ Szerkesztve ]

  • Cannon3all

    csendes tag

    válasz ÁdiBá #76227 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat, mint irtam a R390 már megvan azért abban megegyezhetünk hogy nem egy gagyi kártya, és a válaszott konfig ki fogja hajtani rendesen, hameg nem, akkor jön mellé még egy 390 és meg van oldva a probléma max a tápból kell nem 750 hanem 850+.

Új hozzászólás Aktív témák