Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silvirenzo

    csendes tag

    válasz bluyoo #41245 üzenetére

    Na akkor lássuk hol is járunk:

    VGA : ASUS HD7870-DC2-2GD5-V2 HD7870 2GB GDDR5 PCIE 63K- ok
    CPU : INTEL Core i5-3570 3.40GHz 1155 BOX 50K- ok
    HDD : WD 1000GB Caviar Green 5400rpm 64MB SATA3 WD10EARX 20K. - én is ugyanezt néztem o
    ki:D, Igen, inkább adattárolás fontos h halk legyen és hosszúéletú, remélem a játékok nem futnak majd ettől rosszabúl, mármint nem veszítek FPS-t ugye?
    RAM : CORSAIR 8192MB Vengeance Low Profile DDR3 1600MHz CL9 KIT CML8GX3M2A1600C9 11K
    Azért gonodltam a 2400mhz-re h később jobban tudjam tuningolni, de ha azt mondjátok nem szükséges akkor itt tudok spórolni
    ODD: nem is néztem:D kifelejtettem, gondoltam Blue-ray Rw re is
    TÁP : FSP Raider 550 16K - Ez lesokkolt, bár gondolom ezen nagyon nem szabad spórolni azért mégis megkérdezném h nem tudtok olcsóbbat ami még mindig megbízható és a célnak, addot konfignak megfelelő?
    HÁZ : BITFENIX Shinobi 19K Na erre viszont abszolút nem szeretnék ennyit költeni, háznak csak annyi szerepet szánok h beleférjen és azért ne menj a konfigom benne tönkre viszont a külseje lehet a leggagyibb, legrondább, szóval itt jöhet leginkább szóba az igénytelenség én itt erre 5K-t szántam, de ezt mondom úgy h majdnem 7 éve nem vagyok otthon a számítástechnikában úgyh abszolút laikus vagyok már az egészben ami azt jelenti h nyitott vagyok bármire, jó érv ellenében...
    LAP : Asus P8H77-V 25K - én inkább Z77-esekre gondoltam, a tuning miatt és amit a házon megspórolnék inkább ide költeném h minnél megbízhatóbb legyen!
    CPU HŰTŐ:?
    Az egész konfigot egy Samsung UE40EH6030-as 3D LED TV-vel kapcsolnám össze

    Ezek fényében hogyan módosítanátok a konfigot
    A keret mostmár felment 220-230-ra mert az ODD-t az előbb kihagytam

    Kérlek segítsetek!

    Köszönöm

  • Dromi

    tag

    válasz bluyoo #41245 üzenetére

    MSI Z77 MPOWER vagy ASUS Maximus V GENE ASROCK Z77 Extreme6 ez a 3-jöhet szóba. :R . Csak nem tudom melyik.

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz bluyoo #41245 üzenetére

    Hello!

    "Szép írás!" - Köszönöm! :R

    ( Remélem a "zöld nagyon vidám fej" nem az írás tartalma. hanem a terjedelme miatt került a végére... :DDD )

    Ui.: mindig is jó hangulatú topic-nak tartottam ezt a topic-ot, de egy a frissítésnél mindig ugyanazt a beragadt üzenetet elküldő telefon rátett egy lapáttal, rég nevettem ennyit egy szaktopic olvasása kozben :D

    potyi23 - na például az Északi-Sarkon lehet, hogy nem lenne gond, ha egy alaplapon nem lennének hűtőbordák :DDD

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák