Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    Sziasztok!

    Alaplapot vennék i7 6700(non k) mellé. A jelenlegi AMD-m mellé, fx-es fórum ajánlásra még 4 éve egy Asrock 970 extreme 4-et vettem, amivel aztán jól be is fürödtem, állandó framedroppok stb, a GTX 1070 mellé meg egy FX-8120 egyértelműen gyenge már ennek ellenére is. Emiatt az itt nagyon ajánlott Asrocktól egy kicsit tartok. Boltokban mindenhol csak Asus-t ajánlgatnak, azt mondják ne vegyek se Asrockot se MSI-t, gigabyte-ot talán-

    Sima i7 6700 mellé van értelme a Z170-es lapnak vagy bőven elég egy b150-is? Nekem csak egyre van igényem, hogy legyen min 6 usb a hátulján. Tuningolni nem szoktam, hőtőből egy Thermalright HR02 macho lenne rajta. SLI-t CF-et sosem építettem, nem is akarok. Túl sokat sem akarok költeni, 42-őt ajánlottak egy Asus z170 pro gaming-re, annyi lenne a keret, de olcsóbban még jöbb :)

    Eddig amiket néztem és amit ajánlottak:

    Asus Z170 PRO gaming
    Gigabyte GA-Z170-HD3
    MSI B150M Mortar

    Az itteni ajánlat Asrock z170 extreme4 vagy pro4(s)?, de a márkától tartok, aztán lehet mégis jó.

    Bőség zavara, nehéz dönteni. Régebben gigabyteom volt, a GTX 1070 is az most.

    Nem feltétlen ide tartozik, de tuning nélkül memóriából meg lehet venni a 2166-osat, vagy akkor is érdemes valami nagyobbat venni?

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák