Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • I_Am

    veterán

    válasz amol #5972 üzenetére

    A szabályos közlekedésre meg nagyivben szarnak azok akik megtervezik, hol mennyivel lehet menni.

    Tudod ez megint olyan dolog, hogy olyan emberek hozzák a döntéseket, mint az ortt-nél akik betiltották a tom & jerry-t. Közük sincs hozzá, akasztják a nagy lóvét és okoskodnak látszólagosan, aztán annyira buták, hogy ha megkérdezel tőlük valami forgalomirányítási rutint akkor néznek bambán. Tudom beszélgettem párral a lakásukon. Mert én meg oda vagyok bejáratos, ahol élnek. És azt látom, hogy az összes döntéshozó jól él, ugyanugy nem tartja be a szabályokat amiket meghoznak vele együtt, de kibújhat, mert megvan az ismerettsége.

    Ettől hányok és azoktól, akik még nagyban bólogatnak is nekik. Szánalmas....

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • brd

    nagyúr

    válasz amol #5972 üzenetére

    De az. Én viszont nem mondtam, hogy lefizettem bárkit is. Ám nem kívánom részletezni a mikéntjét, ez egy nyilvános fórum. Elégedj meg annyival, hogy vannak kiskapuk.

    Nem az egyén dönti el hogy mi az, amiért neki fizetnie kell. Jól is néznénk ki. A "másképpen elintézésért" sok helyen sitt járna, jogosan.

    Persze, ez lenne a normális, de Magyarországon vagyunk, nem tűnt fel? Gondolom, te csupa olyan magyar döntéshozóval találkoztál, aki maximálisan korrekt és nem pl. a sógora előnyét nézi, vagy nem olyan tanulmányok alapján ítél (vagy kénytelen azt tenni), amelyet egy szakembernek nevezett korrupt féreg készít? Ha ezekre igennel válaszolnál, akkor fejezzük be az eszmecserét, mert értelmetlen.
    A "sok helyen" hogy jön ide? Sok helyen az EU-s támogatások lenyúlása sem téma. Nálunk igen.

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák