Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz I_Am #5443 üzenetére

    Jó elhiszem, engedd meg azt mondjam,én inkább nem szeretnék ilyet tapasztalni :B
    Se front sehátsó se összehajtással....
    Meg azé te már érezhetted jobban az erőt...mert az rxben volt bőven gondolom....ezé kéne nekem is mert erősebb autóban tudna a tudásom tovább fejlődni....

    Integra + Dodi>>én nem kritizálásként írtam hogy a 4*4gyel megcsusztál...hanme hogy tom I_amé is 4*4es akkor gondolomő is megcsuszott volna ott meg mindenki...stresszhelyzetben mindneki másképp reagál..mivel nekem szerencsére nem soxor volt iylenben részem valszeg első ilyenben rommá törném a bmw-t....

    #5446>>gonosz vagy... ;) ....hiába van a tiédnek 5*-ja akkor is annyit érne mint az enyém...

    Amugy ma 1 igniszes meg egy opel gsi-s majdnme rámhuzta akormnyt, jo már hozzászoktmailynehez pesten, de ledermedt uton anynira nem jo satuzgatni meg rácigálnia kormányt...pedig csak 15km-t mentem..és most indulok hoisszabb utra...már előre felkészülök mire számíthatok..pláne falun... :Y

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák