Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz DeadMeat #29006 üzenetére

    Arra, hogy a jogsi is a zsebben maradjon, és a pénz is a tárcában, kitalálták a blokkolót. Azóta ilyennel nem kell foglalkoznom. Pont a héten szereltettem be a saját autómba is, így végre le van a gond a dolog ezen részével. :)
    A BMW -s hülye gyerek meg elég sértő, mivel hülye sem vagyok, és mostanában nem csak BMW-vel járok, főleg itthon nem. Javítsd Audis, Fordos, BMW-s hülye gyerekre. Továbbá én sem sértegettelek(Te már másodszor kóstolgatsz), így nyilvánvaló, hogy kettőnk közül ki milyen értelmi szintet képvisel. Közlekedj kis mellékutakon, ha félsz a volán előtt, és ezzel veszélyezteted a normálisan haladni vágyókat.

    más: Vasárnapi vezető style, ékes példa. Tegnap nyugodt tempóban tempomattal jövök haza az M6-on, alig volt autó, így lehetett a 200-at tartani. Erre egy gyökér VW-es hirtelen, index nélkül bevág a belsőbe, elkezdi előzni a kamiont, amit már egy ideje követett, mindezt 100-al!!! Tapostam a féket, és a dudát is egyszerre, belső szerveim is szépen átrendeződtek. Ő szépen csordogált tovább 100-al, majd index nélkül kiment a külsőbe.
    Ilyenért a németeknél letépnék a fejedet.

    philoxenia: Egyértelmű. Index nélkül, csiga tempóban bejött elém. Mivel nem indexelt, ergo mintha ott sem lenne. Valszeg a tükörbe sem nézett bele... Tehát egyből 3 szabályt is megszegett.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák