Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz philoxenia #26454 üzenetére

    És, mi ezen a furcsa? Lényegében még diák vagyok, csak következő héten kezdődnek a vizsgáim... ;)
    Igen, indulás előtt fórumoztam egy kicsit, relaxációnak jó volt a hosszú út előtt. Utána azért rohantam fel fórumra(miután megfürödtem és ettem valamit...), mert csütörtökre le volt beszélve egy noti eladás, amit teljesen elfelejtettem, és még csak nem is jeleztem a csúszást, telószám meg a privát üzenetek között volt. És ha már feljöttem, akkor gyorsban válaszolgattam, amint látom egyébként is hiányolták páran.
    Nem értem mi ezen a fura?!

    nyogo83: Ez így is van. De autópályán nincs kikanyarodó. Szembejövő lehet(mostanában divat), akkor meg úgysem a sebességen fog múlni, hogy meghalsz e. Közúton este nulla forgalommal mire lehet számítani? Részeg gyalogos vagy biciklis. Erre az a megoldás, hogy nem a padkán mész, refifel úgyis észreveszed. Az autót is, ami kikanyarodik eléd, mert mielőtt kanyarodik, már akkor látom a lámpája fényét. Egyedül a vadveszély az, amitől tartani lehet. Ott nem mind1, hogy 90-el vagy 160-al ütöd el az őzet. De ott maximum magamat veszélyeztetem, vagy az autómat.(van elől két vadsíp, elvileg úgy müxik, hogy minél gyorsabban mész, annál hangosabb, tehát hatékonyabb?!)
    Ha éjszaka megyek haza Bp.-ről, mert beülünk pénteken dumálni egy pub -ba, az M6-on néha egy autóval nem találkozok. Olyankor kit veszélyeztetek, de most komolyan?

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák