Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrChris

    nagyúr

    válasz hibavissza #82776 üzenetére

    Huh :Y hát ez most megijesztett, elég vad lett. Szerintem Panával se lenne probléma ilyet összehozni :D

    weiss: Azért lehet azon a képen segíteni, legalábbis az én ízlésemnek ez már megfelel. Szerintem igazi nyári sziporkázó napsütés, kék éggel, változatos zölddel amit már megkoptatott a meleg. Persze lehet még rajta reszelni.

    csurgoi: Ez mitől lenne ennyire váz függő? Szerinted attól hogy picivel nagyobb lesz a szenzor és pl nikon felirat van rajta akkor minden jobb lesz? Jobban megválogatja a színeket? Abban a raw képben minden infó benne van. A szenzor képessége lefedi azt a nagy dinamikát amire még egy ilyen telibe sütött napon is szükség lehet. Csak az a kérdés mit tudsz vele kezdeni, ismered e eléggé mit hogyan kell.
    Nemtom mi kifogásod van a videójával szemben, szinte az összes Canon, Nikon, Pentax, Sony is ilyen fos interpolált, majrés FHD videót készít. Itt próbálgathatod, és lehet csodálkozni, hogy egyik színesebben majrézik a másiknál és ugyan olyan hergya az élessége. Kb egy kezemen meg tudom számolni melyik váz tud közel valódi fhd-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák