Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz b.vr #101767 üzenetére

    Gondolom ezt a választ nekem szántad. :B
    Ugyanakkor nem értek veled egyet mindenben (de ez nem is baj, így szép a világ ;) ). A súlykülönbözet nem számít. Nem tudok elképzelni olyan szituációt, hogy a 9-18-al még vígan elvagy, de +20dekát mér ne bírnál megmozdítani (mondom ezt gyakorlott túrázóként). A méret relatív. Én pont a 12-40 helyére szoktam rakni a 8-18/8-25-öt, mert mindkettő általában nem szokott kelleni. Ellenben ha úgy van kialakítva a táska, hogy a 9-18 még pont belefér (és nem akarod, vagy tudod átalakítani), akkor mindegy, hogy mennyivel nagyobb a másik, úgysem fog beférni. Ez lehet egy elvitathatatlan érv a 9-18 mellett. Az ár megint más kérdés, és nagyban függ az ember "kedvétől". Az én meglátásom szerint, ha valaki ki tudja fizetni a 8-18/8-25 árát, akkor olyan dolgokat kap érte, ami megéri a felárat. Nagyobb fényerő, jobb rajzolat, sokkal jobb építési minőség, szigetelés, programozható gomb, stb. A legolcsóbb, nem akciós 9-18 250k (ami szerintem az építési minőségét is figyelembe véve sok), míg a 8-25mm 400k. Ez elég nagy difi, de ha megnézzük, akkor nem teljesen alaptalan.
    A lényeg, hogy mindenki azt vesz, amit akar (vagy tud), de ettől még a két drágább modell okkal drágább és szerintem itt még elég jól indokolható is a különbözet megléte és mértéke is. :U

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák