Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    hát nem tom.....azért szerintem nem kell sokat gyalogolni az utcán, hogy egy károsultba botolj, nálunk pl munkahelyen, ismerősi körben, asszony munkahelyén, ismerősi körben, elég csak végignézni a búvalbaxott arcokon, máris tudod mi a szitu....szóval szerintem nem kell lasszóval fogni a károsultakat :)

    Igazából nem az összeg lenne a baj, veszett már több mohácsnál, hanem a kiesett idő. Novemberig akartam bent tartani, a kamatciklus végén kivettem volna, aztán ingatlan vásárlás lett volna télen / tavasszal belőle....most ezt visszapótolni minimum 1-2 év, ami már kurvasok kiesett idő csak ahhoz hogy az egzisztencia alapjait összeszedje az ember.
    De persze a legszebb az egészben, hogy idősebb ismerősök / rokonok egyből, mint a bácsika a videóban ("há még mindig a kommunisták lopnak"), osszák az észt, hogy így megmondták úgy megmondták, akik kb a piacgazdasággal max akkor találkoztak amikor betöltötték az 50 et és állambácsi meg a TSZ már minden gondját megoldotta 20 éves korára :W

Új hozzászólás Aktív témák