Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    Látom előre, hogy itt én leszek az, aki negatív hullámokkal bombázok mindenkit... :DDD

    Én nem vagyok nagy Hack&Slash rajongó, és még valamennyire el tudom fogadni az MGS őrültségeit ( a sok közül a nagy kedvencem a 'Shagohod', aminek az a specialitása, hogy kell neki csaknem 4km, hogy 480km/h-ra gyorsítson egy közepes hatótávolságú (SzSz-20-as, alias RSzD-10) ballisztikus rakétát az indításkor, így adva nagyobb hatótávolságot neki... Na azt az idiótát, aki ezt kitalálta, az sem sokat tud a fizikáról és a ballisztikus rakétákról (480km/h indítási sebesség növekedés adhat kb. 150km-nyi plusz hatótávot az amúgy 5500km-re képes rakétának, és ehhez kell egy 152 tonnás szörnyeteg...)), de a Raiden-féle "karddal lenyomok három hadsereget" egy picit azért sok már nekem. Pláne amikor kezei sincsenek, csak a lábai meg az állkapcsa, és így sincs igazán ellenfele...

    Most az MGS:TPP-ben Quiet láthatattlansága veri egy kicsit ki nálam a biztosítékot, bár biztos lesz valami szép magyarázatuk erre is... :U

    Na segond, mondjuk félni nem nagyon kell, mert állítólag a pletykát debunked-elték, aztat írták Twitteren, hogy az ott nem a Metal Gear Rising 2 teasere volt...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák