Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz fLeSs #142 üzenetére

    Mondjuk ehhez nem tudom miért jön Intel vagy Nvidia. Ha ők is csinálják elítélendő ugyan így , egy kalap. ( Nvidia szerintem igen )
    . Az összeesküvés elmélet sem éppen jó szó erre ilyen nyilatkozat után és mindannyian látjuk mi történik...Intelnél erre semmi jel nem utal. Egyszerűen piacrészt nem akarnak veszíteni, látszik a lemaradás miatti küzdelem az árazásukon amivel próbálják mérsékelni a zuhanást miközben szinte minden projektet elkasználnak csak a hazai gyárépítéseket nem.
    A Covid és bányászláz utáni bevételhez képest vannak szarban amúg ya cégek, amihez hozzászoktak, kivéve Intelt.
    A mesterséges termékhiánygenerálás felveri az árakat és szinten tartja a profitot valamint az árakat amit a fogyasztó fizet ki....
    Az ésszerű készletgazdálkodás megakadályozza a termékfelhalmozódást és túlgyártást ,túlraktározást. A kettő szerintem teljesen eltérő metódus és etikai / törvényi megítélés alá esik amiből a fogyasztónak nem szabadna nagyon észrevennie semmit.
    Amúgy Nv től 3080 és felfele nem kapni a boltokban már jó ideje, pár SKU kivételével.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák