Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz EG0 #39 üzenetére

    Sajnálom, hogy nem megy az értő olvasás (első mondatoddal bebizonyítottad, hiszen azzal jössz hogy kimaradtam a hozamból).
    Sajnálom, hogy még mindig ott tartasz, hogy " a modernkori pénzügyi történelem legfontosabb eszköze", mert ez az jelenti, hogy te leszel aki a következő körben is be fog ugrani a vízbe, hiába tapasztalja, hogy nedves lesz tőle.
    Sajnálom, hogy azt hiszed beadhatod nekem ezt a mesét, hogy te sajnálod, pedig nem, magasról teszel rá, ahogy arra is, hogy konkrétan pénzt húzol ki az emberek zsebéből (VGA áremelkedés) csak azért, hogy gyárthasd a játékpénzed.

    Mivel több ismerősöm is elismerte mikor bukott a cripton, hogy rám kellett volna hallgatnia, meg hülyeség az egész, azt hiszem a "piramisjáték elmélet"em terjesztése hasznos.
    És hiába van három bányászásra is alkalmas VGA-m (ebből az egyik konkrétan bányasztár volt), remélem a bányászósdi sosem tér vissza. És nem csak azért, hogy az "épp aktuális csim-bumm, piff-puff játékszofver"emet futassam, mert alkalmanként azt is teszem, de sok más értelmes dologra is tudom használni a VGA-m kapacitását.

    Nagylelkűen elfeledkezel az energiaigényéről és az ezzel járó környezetszennyezésről, pedig a VGA árak emeleése mellett ez volt a másik "nagyszerű" dolog ebben a critoban. Az a legrosszabb, hogy itt az is megszívja aki nem száll be (VGA árak, energiaárak, környezetszennyezés stb. )
    És leírtam, és leírtom megint : Ha csak egyetlen féle coin létezne, egyetlen szálon (nem lennének forkok) akkor még talán hajlanék is arra, hogy esetleg valamiféle történelem írodik erttől, de ez így ebben a formában csak egy újabb átverés.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • Eniko89

    tag

    válasz EG0 #39 üzenetére

    "Sajnálom, hogy kimaradtál a az elmúlt 8-10 éves kripto hozamból.
    Sajnálom, hogy ki fogsz maradni a következő 8-10 évesből is."

    Kedves EGO! Szívesen besétálok Veled egy autószalonba és megnézem
    hogy virtuáljátékdellával hogyan is vásárolsz meg egy hétköznapi új autót.
    Egy egyszerű típust, nem ferkót vagy lambót, egy Golf 8-as kombit mondjuk.

    Azért írom ezt, mert aki ebben a krypto világban zsonglőrködik, olyan nagyon
    durva csinos kis hasznokról áradozik, na lássuk hogyan is megy ez LIVE. :K

Új hozzászólás Aktív témák