Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rxanboy

    újonc

    válasz t72killer #95 üzenetére

    Altalában ezen dolgokat az elektronika ipar már tudja ugy mond helyettesíteni, tehát maga az arany az nem létszükségket, egész egyszerűen jelenleg így praktikus. Elektromos autók se lennének, ha nem lenne környezetkárosító és nem lenne véges mennyiségű fosszilis üzemanyag.
    Az ekszer az meg, mint, ahogy te magad is megfogalmaztad olyan mint az NFT, semmit se ér csak művészeti jellege van. (Mondjuk, azért azt hallkan megjegyzem, hogy bár az NFT-t eddig tényleg csak lézerszemű majmokra meg ilyen baronságokra használták, viszont a technológia mögötte az elég nagy mérföldkő, gyakorlatilag képes vagy arra, hogy ez zene file-t vagy más elektronikus dolgot úgy mond tulajdonjogát megszerezd, az az, ha Taylor Swift felolvas egy dalt, abból ő nft-t csinál es eladja neked, akkor az avte jogkörödbe fog tartozni, ergó, ha pl valaki azt felhasználja egy filmjelenetben neked kell jogdijat fizetni stb...).
    Mondjuk en sosem vettem magamnak arany ékszert, ami aranyam van, azt úgy kaptam. De magamnak sose vettem ilyet, pénzkidobás, meg szerintem annyira nem is szép

Új hozzászólás Aktív témák