Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rxanboy

    újonc

    válasz t72killer #65 üzenetére

    Nem értem a kínai nagyfal analógiádat, a lényeg, hogy ahhoz, hogy minden kiskapu bezárodjon, ahogy te nevezed, ahhoz minden bányászgépet vagy ha eth node-ot üzemelő gépet le kellene kapcsolni, ez meg csak akkor működne, ha az egész bolygón betiltanák a bányászatot és nem lenne egy darab gép se, amire meg az esély az zéró, kb az kéne hozzá, hogy az USA kitalálja, hogy betiltja es elfoglalja a bolygót, hogy ezt be is tartsa, de még akkor se tudják egykönnyen beazonosítani a fű alatt működő bányászgépeket, aztán Kis Józsi meg készpénzért vagy egyéb más módon megveszi a cryptot. Szóval érted ez technikailag kivitelezhetetlen. Nem tudsz olyan jogi vagy technikai megoldást találni erre, ami működne. Vagyis bocsi de lehetne, ha magát az internet működését szünteted meg valahogy, de kb az is lehetetlen.
    Szóval ez a funda ez kb betonstabil, ha nem így lenne, most nem beszélnénk BTCről, mert tuti, hogy megszűnt volna már.

    Amúgy én magam, alapjáraton nagyon nagy skepticizmussal állok a cryptohoz (szóval kb az összes negativumot, meg buktatót elég szépen körbejártam), plusz szoftvermérnök vagyok banki területen, szóval nem a levegőbe beszélek, elég sokat foglalkoznak ezzel magasabb körökben is, jóval okosabb emberek, mint egyes politikusok meg jegybankelnökök, hidd el nem véletlen vásárolt be a Fidelity is. (Legnagyobb vagyont ők kezelik a világon)

Új hozzászólás Aktív témák