Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Szten Márs #8697 üzenetére

    A Z2-re tettek ugyan vakupapucsot, de a redszervaku őrült drága lett volna rá, így elmaradt.

    Allien: vakuvillanással indított külső vakut még használhatsz hozzá, vagy nem lehet beállítani?

    "Nem azt ígérték, hogy a vagyonuk is itt lesz..." (by Jólvanezígy Ádám)

  • Allien

    veterán

    válasz Szten Márs #8697 üzenetére

    ? Miért ne? Ha ez az igényem. Meg, akkor ezzel a logikával, minek pl előtét lencsék. A megadott linken (edigitnél) még külön ki is emelik,
    "Külön tartozékként kapható nagylátószögű és teleobjektív is, amelyek kibővítik a fókusztartományt 27-648 mm-re." Ha ennek van létjogosultsága (meg mondjuk a makró előtétnek), akkor kérdem, a külső vaku mért ne? SŐT! Igenis, annak aztán bőven van értelme. Csak 1 példa. Amikor még nem volt meg a külső vakum, kimentünk aug. 20.-ai repnapra. Kint volt a Talma! (akkor még hivatalos red bull team tag volt) Nomármost, asszony már rég óta Talma rajongó, és ügyessen kitaláltam, hogy ha sikerül, megkérem, hátha együtt is le lehetne kapni őket. :D Már nap lemenőben, szürkület, ami nem kedvez ezeknek a gépeknek. Mázli, Talma előbújt odujábol egy interjura, és sikerült is elkapni, volt kedves, és oda ált páromhoz. Na, ennyi. vaku felpattint, elkezd tölteni, és persze, rohannia kellett. Mondjuk, enyhén szólva nem sikerült a kép, mert a töltési idő miatt nem tudtam beállítani megfelelően (mivel nem portréra volt éppen beállítva). A jelenlegi olcsó vakummal ilyen gondom még nem volt. Persze, az is tölt, de közben a gépet tudom állitgatni, és nagyon rövid időn belül kész a "rendszer" a megfelelő beállitásokkal. Csak, AZ a pillanat megismételhetettlen, UGYE! :R :W

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák