Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eyesis

    őstag

    válasz rumos14 #17161 üzenetére

    Na most kapaszkodj meg :) Egy Canon PSA70-est tervezek lecserélni :) Ha eddig ez elég volt nekem, akkor gondolom még nem nőttem fel egy dslr-hez...
    Leginkabb az bosszant, hogy video tenyleg nagyon magas aron van csak dslr-hez, és nincs penzem csak fotora es csak videora is venni most keszuleket, es per pillanat nem tudnek donteni melyiket szeretnem jobban... hiszen sok esetben nyaralasra viszem es bizony van olyan elmeny amit egesz egyszeruen egy pár másodperces videoban jobban meg tudok orokiteni :)
    Szinte biztos, hogy fz28-at veszek, azert mégis lenne pár kérdésem kérésem feléd :)
    milyen videokamerad van? :) miket tud, miket nem, mi bosszant, mint szeretsz benne?
    az fz28as tesztkepek kozul az egyiket pont ugyanolyan fenyviszonyok mellett lefotoztad mar dslr-el? :D
    kivancsi lennék, hogy elájulnék e a különbségtől...
    Szeretnék megtanulni jól fotózni, de első körben azt próbálnám ki, hogy találok -e olyan témát, szöget, stb, ami adott esetben tényleg csak a gép miatt nem elég jó egy profi fotosnak :)
    Szóval összegezve, 80ezerér kapok egy kb elmegy képminőséget, egy 720p videófelvételi lehetőséget, ráadásul egyben a kettőt... ha külön benne készülékeket a két feladatra, akkor egy belépő, vagy közép dslr mondjuk 150 kitben, video meg mondjuk 130... ha egyutt vennek dslr-ben az also hangon kitben min 260.... és ne mtudom, hogy a video felvételnél hozzák e azt a minőséget amit képeknél a dslr-ek...

    szóval még nem mondtam le a dslr-ről, de ha ezt megveszem szerintem 2-3 évig jó lesz nekem, nem? Szólj, ha szerinted rosszul látom :D

    Eyesis

Új hozzászólás Aktív témák