Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Hydra SR #4158 üzenetére

    Kinek mi. Szvsz, fogadd el úgy, hogy NEKED nincsen rá szükséged, vagy legalábbis, nem érzed úgy, hogy kellene. Én meg használom, mert úgy látom jónak. pl a porosodásnál abból indulsz ki, hogy a Te gépedet nem zavarja össze. :DDD Csakhogy, anno, amikor legelőször csináltam táncfotókat, akkor letisztitottam egy kendővel (erre a célra, csomagba vett, pumpával, meg lötyivel együtt volt), natehát, leszedtem a port, és az idő múlásával nem vettem észre, hogy egyre több rakódik rá ( hozzáteszem, hogy természetessen közvettlenül a tánctér melett voltam, a csatamezőn :D ). Nomármost, eljutott odáig a rendszer, hogy a gyenge fényviszonyok miatt (meg csak AF használható) képes volt megpróbálni a porszemre fókuszálni. :DDD
    De volt, hogy amikor az obi védőkupakot szedtem le, vagy pakolgattam a gépet, hozzáértem (volna) az optikához, és törölgetthettem volna, csak feleslegessen, mert arra már lötyi kellene. Megpróbálom azt elkerülni, hogy az optika valamivel is érintkezzen. Mivel, nem tudom kicserélni, ha valami gáz van, ezért nekem ez kell, hogy a legfontosabb legyen, és erre bőven jó a legolcsóbb szűrő. Ami külömben nekem nem UV szűrő volt, hanem skylight A, vagy milyen. Csak, mikor megvettem a Hoya G-t, akkor raktam azt rá, mert akkor már mé ne azt. :DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák