Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vazee00

    tag

    Szevasztok!

    Mekkora táp kellen ehhez a konfighoz?
    Alaplap: GA-M59SLI-S5
    Cpu: Amd athlon x2 4400+ oc:2.7Ghz
    Memória: 3X1gb ddr2
    Videokártya: Gainward 9800gt Ez is tuningos picit.

    Egy merevlemez van ég ezek mellett.

    Ami még elgondolkoztat, hogy az alaplap szerintem elég táp zabáló, mivel van rajta egy 8 pin -es tápcsati csatlakozó, és egy sima molex csati a Pci 16x sin -nek. De lehet, hogy csak én tudom rosszul. Én egy 420 -as LC POWER tápra gondoltam. Tudom, hogy gyenge minőségű, de most erre van keret. Ez képes lenne ellátni a feladatát?
    Lc power -hez hasonló árú tápokat nézegettem még. Melyik lenne a "legjobb" választás? Xdl, Lc power, Gaba, N power, Codegen. Ezeket mind rossz -nak mondják, de ez a sok rossz közül melyik a használhatóbb? Ezekkel persze nem hosszútávra gondolkozom, majd lecserélem, úgyis feltudom majd még itthon pár dologra használni :D

    Előre is köszönöm.

    Üdv:
    vazee00

    [ Szerkesztve ]

    FayRPG: fayrpg.hu | Zöldhulladék, zöldség-gyümölcs hulladék újrahasznosítás: bioferet.hu | fayrpg.hu | kukamosok.hu | tejfelvasarlas.jomekft.hu | fantasyworld.hu | blackcatpub.hu | energym.hu | keramika.hu | TheVR Android App: thevrapp.hu | személyi edzés érd: stepandmove.hu

  • vazee00

    tag

    válasz Manus01 #20049 üzenetére

    Oké, köszi, akkor inkább keresgélek apróba. :R

    FayRPG: fayrpg.hu | Zöldhulladék, zöldség-gyümölcs hulladék újrahasznosítás: bioferet.hu | fayrpg.hu | kukamosok.hu | tejfelvasarlas.jomekft.hu | fantasyworld.hu | blackcatpub.hu | energym.hu | keramika.hu | TheVR Android App: thevrapp.hu | személyi edzés érd: stepandmove.hu

Új hozzászólás Aktív témák