Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxbury

    őstag

    válasz Roxbury #16470 üzenetére

    Lehetséges, hogy valóban a táp lesz, mert sikerült reprodukálnom a problémát.

    Adtam neki full terhelést intel burn testben, utána prime 95-ben. Akkor semmi.

    Adtem neki Furmarkban teljes terhelést. Akkor se semmi.

    Abban a pillanatban, amikor ráküldtem a furmarkos teszt mellé a prime 95-öt, azonnal lekapcsolt a gép.

    A videókártya topikjában utána kérdeztem és mivel ez egy 2 tápcsatis verzió, lehetséges, hogy tuningolva 180w-ot is kér a kártya. Megjegyzem, alapon is letilt a táp miatta.

    A kérdésem az lenne, hogy milyen tápot lenne érdemes vennem (gondolom ilyen 600 W környékén) aminek van 2 db csatlakozója , ami a videókártyához kell (pci-e 6pin), és ami megfelelően el tudná látni azon az ágon a videókártyát? Mert állítólag húzva megehet akár 180-190 W-ot is ez a fajta kártya.

    :U

    | Galaxy S23 | Watch5 Pro |

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Roxbury #16472 üzenetére

    A 12V-os ága gyenge a kis Chiefi-nek. Bőven elég lenne 400W, de 12V-on erős legyen. Ha túl akarod biztosítani magad, akkor Chieftec CTG-500-80P.

    (#16475) vanye: Hali!

    A CX400 egy nagyon jó táp. Az új CX tápok (430/500/600) jóval gyengébb minőségűek. A 400W-osban még Seasonic SS-350ET bél van, de az újabbakban már CWT DSA és DSAII-es bél van.

    (#16476) lizRRR: Az alaplapi csatlakozó 24pines és csak 1 db szokott lenni belőle. A 8pines a CPU-nak kell. Ha 2db ilyen van, akkor lehetőséget biztosít az extrém tuningra is. Ha 250W alatt marad a CPU-d fogyasztása, akkor bőven elég a 8pin. Ha i5 660-ad van 4,5Ghz-en, akkor az még a 100W-ot is alig lépi át.
    A PCIE csatlakozót a VGA-ba lehet/szabad csak dugni.

    (#16479) MMIX: A táblázatban is feltüntettem a lényeges kábelek hosszát. Az ADATA HM szériának, és a Seasonic X szériának is 60cm-es a 24pines kábele.

    (#16482) totyino77: Legközelebb használd a keresőt!
    Veszélyes GX-ek (Seventeam béllel):
    -RS-550-ACAA-E3
    -RS-650-ACAA-E3
    -RS-750-ACAA-E3
    Megbízható GX-ek (Enhance béllel):
    -RS-400-ACAA-D3
    -RS-450-ACAA-D3
    -RS-550-ACAA-D3
    -RS-650-ACAA-D3
    -RS-750-ACAA-D3

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák