Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Silenzio #618 üzenetére

    Egyáltalán nem nézlek hülyének. Nem is írtam, hogy az lennél, és soha nem is szoktam ilyet írni. Egyszerűen csak az előző hsz-ból az jött le, mintha nem lenne elég tapasztalatod, de mostanival már más a véleményem.
    Én már sok olyat láttam, hogy nem 0 fokot írt, hanem valami random értéket, tehát ezen sem kell meglepődnöd.
    Az is egyértelműnek tűnik, hogy a kupak hűvösebb kell legyen, hisz nálam is ez a helyzet, de rengetegszer láttam már ellenpéldát, és nem értettem miért van úgy, viszont teljesen rendben működtek úgyis a dolgok.

    A lényeg, hogy a tápod 18A=216W-ja elég kell legyen. Esetleg kipróbálhatnád valamelyik ismerősöd erős 12V-os tápjával, hátha valami nem kóser azzal az Acbel beles gigával.

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

  • 14adam

    addikt

    válasz Silenzio #618 üzenetére

    Mivel a tápodon 2x12-es ág van ami 18A-re képes ezért kétlem,hogy elfogyott volna. Kombináltan meg 360w-t tud. A 460-as vga max 150w-t fesz fel furmark alatt,ha esetleg valami gyárilag húzott van az 180w körül ami ugye 15A. Ez is még bőven benne lenne az ágba. A proci egy léggel tuningolt phenom II se eszik 160w-nál többet mivel azt a hőt nembírná a levegős hütő elhűteni (persze nyílván van de megkérik az árát)

    Minek kéne 500+-os táp ? Egy jól megválaszott 400w-s táp is bőven vinné. Nem egy i7-es + 460-as vga-nak ajánlottunk 400-as tápot és senki nem tért vissza,hogy nem viszi,pedig ugye egy 920-as i7-est általába 4ghz-n járatják ez kb megegyezik a phenomod fogyasztásával is.

    Multiméterrel érdemes lenne rámérni az ágakra. lehet,hogy a 3,3-as ág fesze vagy az 5v-s ág szórakozik de a legvalószínübb,hogy 12

    (#616) Rider74: megbízható belső,erős 12-es ágak. Viszonylag sok csatlakozó és magas hatásfok,ennek köszönhetően halkabb a régi AA-s Chifinél mert annak nagyon ideális terhelésnél érte csak el a 80%-ot de inkább mindig csak 78 alatt volt.Ennek meg átlagosan 83-85 között van. Ha halk tápot szeretnél akkor inkább Fsp sagaII 400-at ajánlanék az halkabb a corsair cx 400-nál és a chifinél is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák