Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Tommi000001 #3000 üzenetére

    Hali!

    Sirtec beles és 80+ Bronze-os, tehát elvileg jó. Tesztet még nem láttam róla.

    (#3001) slicck: Szia!

    Max. 200W-ot eszik az említett konfig. A legolcsóbb, jó minőségű táp, ami bőven elég hozzá, az az FSP 350-60APN, kb. 6-7k-ért beszerezhető. A kábelhossz elvileg nem túl kecsegtető, ami az alsó-tápos V3-as kuckóban problémát jelenthet, tehát inkább Chieftec GPS-400A-t ajánlok, aminek az 50cm-es kiegészítő CPU csatlakozójának kábele már elég az alaplap mögött való elvezetéshez. De ha drágállod a 10k-t, akkor a 350-es FSP is megfelelő lesz, csak a kábeleket nem tudod majd elrendezni, és kevés is lesz a komolyabb bővítésekhez (mármint a kábelek mennyisége, mivel nincs 6pines PCIE csatalkozó rajta és csak 2db molex van).

    (#3002) adorjant: Amit leírtál, eddig is tudtuk (harisnya stb...). Az hogy csili-vili egy táp, még nem azt jelenti, hogy minőségi a belseje is. És bizony a belseje a lényeg. Pl a HKC is, meg az LC-power is csinálnak szép tápokat, vagy pl a Super Flower még szebbeket, de mégis a nagy részük ipari hulladék. Ha felnyitod, csinálsz róla néhány képet, aztán kiméred minden egyes ágának a feszültségét különböző terhelési szinteken, és megfelelő eredményeket kapsz, akkor kijelentheted, hogy minőségi. De addig légy szíves ne vezesd félre a topicba betévedő laikusokat.

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

  • 14adam

    addikt

    válasz Tommi000001 #3000 üzenetére

    elvileg macron beles. Teszt alapján nem rossz ennyiért de ezt nem merném kijelenteni teljesen mert csak gép volt rákötve a teszt közbe nem pedig műterhelő. Mond meg milyen géphez lesz és keresünk egy jobb megoldást meg azt,hogy mennyit szánnál rá

    #3002) adorjant gondolom felnyitni nem szeretnéd ...:D esetleg köss rá egy multit is és közbe terheld le amennyire csak tudod. köss rá pár izzót és meglátjuk,hogy hogyan alakulnak a feszek

    Vzsryl én ahogy nézegettem az oldalakat az ul szám alapján macron. persze tudom, hogy sokszor eltér az ul a táp belsőjétől

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák