Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Bjørgersson #141513 üzenetére

    Semmi gond, van benne elég védelem, hogy magát és a rá kötött hardvereket is megvédje, inkább egy UPS-t - szünetmentes tápegység - kellene venned, és mindenképp tegyél panaszt a szolgáltatónál. Ami szerintem a legrosszabb, amikor elmegy az áram de azonnal vissza is jön ez pl. a hűtők kompresszorának nem tesz jót ami azonnal automatikusan indulna.

    Saját történet: megrendeltem egy kupon akciós cuccot szállítással együtt 3500Ft-os tétel egy hónapon belül sem jött meg rájuk írtam egy erősebb hangvételű email-t - semmi durva csak kérdőre vontam őket, hogy ugyan hogy gondolják - és egy héten belül meg is jött.

    Másik: idősebb rokon sokat nézi a tévét és a helyi szolgáltató nem mindig áll a helyzet magaslatán pl. szakad az adás vagy nem mutatja a tévéújságot stb. rendszeresen hívja őket és a magnónak vagy az ügyfélszolgálatosnak jó hosszan ecseteli a problémát :DDD
    Már oda jutottak, hogy volt egy nagyobb átállás - másik frekire állt át DVB-C amúgy - és előtte pár nappal közvetlenül felhívták őt telefonon és tájékoztatták, hogy lehet lesz némi fennakadás és hogy mit csináljon ha nem áll át automatikusan, és már előre is elnézését kérték.

Új hozzászólás Aktív témák