Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t181

    senior tag

    Sziasztok!
    Nagybátyám szeretne telót venni maximum 60e Ft-ért. Csak új jöhet szóba, leginkább Magyarországról, de nem vagyok elzárkózva külföldi rendeléstől sem. Ez lesz az első okostelefonja, leginkább arra kell neki, hogy ha huzamosabb ideig távol van(elmegy edzőtáborba, kirándulni, stb.), tudjon emaileket olvasni, facebookra ránézni, ezért ne kelljen a notebookot magával vinnie.
    Nem szeretnék vele 30e forintos (nagy valószínűséggel) vackot vetetni, mert hosszútávra tervez, előbb-utóbb azért beletanul, rájön, hogy pl tudja mérni, mikor mennyit fut, és azért sok mindenre hasznos lehet.

    Olvastam, hogy eléggé ajánlott készülék a Vernee Thor, nagyon meg is tetszett, aztán elkezdtem olvasgatni a tapasztalatokat és látom, hogy azért akadnak problémák. El is tántorodtam tőle, nem szeretnék noname kínai telót, bármilyen kecsegtetőek is tudnak lenni.

    Igazán a 3. generációs Moto G (16GB) tetszett meg nagyon, expansys-ról meg is lenne 60k-ból, viszont a magyar, ausztriai, illetve a német oldalon is hiányt ír, illetve azt, hogy 2 nap múlva várják készletre.

    A kérdésem az volna, hogy az igényeket figyelembe véve tudtok-e esetleg jobb ajánlatot mutatni vagy csapjak le a Moto-ra, amint lehet?

    Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

  • t181

    senior tag

    válasz gerii #99512 üzenetére

    Köszi szépen, tényleg nagyon jónak tűnik a tesztek, illetve fórum hozzászólások alapján. Szerintem meg is van a nyertes, bár lehet, hogy a simát rendelem, így spórol is rajta valamennyit, illetve neki a 2GB RAM és a kisebb tárhely is bőven elég lesz.

    Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

  • t181

    senior tag

    Sziasztok!

    Úgy döntöttem, hogy a több, mint 3 éve használt OnePlus 3-mamat szeretném lecserélni a gyengélkedő akksi miatt, de főleg azért, mert vágyom már valami újra.

    A lényeges dolgok a következők:
    - jó lenne, ha az ár nem menne 200k fölé
    - dual sim-es legyen
    - a képátló kisebb legyen 6,4"-nál

    Körülbelül fél éve nézelődök (nem igazán sürgős a vásárlás), de semmi sem fogott meg annyira, mint annak idején az OP3. Arra sikerült rájönnöm, hogy a 3 feltétel közül a képátló mérete az, ami leginkább behatárolja a lehetőségeimet (ha sikerült volna megbarátkoznom a mérettel, már rég megrendeltem volna az OP 7/7 Pro/7T/7T Pro-t :O ). Próbáltam győzködni magamat, hogy jó lesz az a 6,4", de miután bementem Lurdy-ba megnyomkodni a Mi 9T-t rájöttem, hogy valószínűleg soha nem tudnék/akarnék hozzászokni. Számomra nagy, nehéz, kényelmetlen lenne a mindennapos használata, és nincs is szükségem ekkora telefonra.

    Az egyetlen készülék, amit találtam, az a Galaxy S10.
    Ez szerintetek jó választás? A 3400-as akksi elég két kártyának, és a relatíve nagy kijelzőnek? Illetve vállalható az Exynos proci?

    Van esetleg más telefon, ami felett elsiklottam?

    Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

  • t181

    senior tag

    válasz hhenry #147823 üzenetére

    Redditet olvasok, nagy ritkán IG-n végiggörgetek, böngészek, menetrendet nézek, Slacken, messengeren írogatok néha, könyvet olvasok, ha éppen nincs nálam.
    Szinte mindig gépközelben vagyok, van, hogy egy hét alatt nincs meg az átlag 2óra SoT/nap.

    Ennél csak akkor kellene többet bírnia egy kicsit, ha munka után városban mászkálunk, navigálni kell, vagy villamoson tudom nyomkodni kicsit. Ekkor ugye mobilnetről vagyok és jó lenne, ha nap végén nem kellene nagyon szaladni töltőért.

    Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

  • t181

    senior tag

    válasz hhenry #147825 üzenetére

    Nem :(
    Nem szeretnék akkora telót, pedig próbálom magamat győzködni.

    Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

Új hozzászólás Aktív témák