Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz D28 #112753 üzenetére

    B20-ról itt írnak. Szolgáltatótól függően jelenthet problémát a nemléte, alapvetően teljes körű 4G szolgáltatáshoz majdnem elengedhetetlen. Vodának van jól kiépített 3G hálózata, az esetleg némileg könnyíthet a B20 hiányán (főleg hogy a Vodának nagyon sok helyen B20 van kiépítve). Rendben hogy jó a lassabb, csak B20 nélkül ha nem Vodás vagy sok helyen marad az EDGE ami enyhén szólva is lassú. Ha kell a mobil net (gyakran használod) és normális sávszélesség kell (böngészés minimum, bár én böngésztem sokszor EDGE-n Opera Minivel, de enyhén szólva se volt gyors) akkor ajánlott B20-as készüléket nézni, nem csak a jelenlegi helyzet miatt, hanem a jövőre nézve is.

    Xiaomi telefonok közül alig néhány tudja ezt a frekvenciát, jelenleg ami kapható mostanában az a Redmi 4A, Redmi Note 4 meg elvileg a Redmi 4X (ez utóbbi itthon nem nagyon kapható, Redmi 4X biztos kapható, de B20-as Redmi 4X itthon nem láttam). Eustockon lehet megvenni a legjobb feltételekkel, innen hivatalos Wayteq garanciát kapsz és árban is a legkedvezőbb (nem igen éri meg kintről rendelni se, ha itt is kapható, már ha éppen kapható, árukészlettel folyamatos problémáik vannak sajnos).

Új hozzászólás Aktív témák