Új hozzászólás Aktív témák

  • jogle

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van jelenleg egy Samsung Galaxy S Advance telefonom CyanogenMod 11-el. A telefon meg van már több mint 3 éve és kezd szórakozni a kijelzője így arra az elhatározásra jutottam ideje cserélni. Egy új telefont szeretnék venni kártyafüggetlenként gyártói garanciával, itthon szeretnék venni telefont háha garanciális probléma adódik. Sokat használom a telefonon az Igo-t motorozás közben és Bluetooth-al össze van kötve a sisakkal. Ez mellett szeretnék futattni melette zenelejátszót, de a jelenlegi telefonnak nincs sok belső tárhelye meg nem éppen a leggyorsabb így ezt jelenleg nem teszem. Munkahelyen sokat telefonálok vele és fényképeket készítek munka végett. Játékokat is futtatnék, de nem igazán viszi a jelenlegi így ezen a téren nem nagyon vagyok otthon. Hosszú távra tervezem a telefont, mint elöbbről is látható a mostani is meg van már egy ideje. 5" környéki telefont szeretnék, melyet nem kell ilyen használat mellett csak napont egyszer tölteni, szeretném, ha a napot kényelmesen kibírná töltés nélkül. Amikor GPS-ként használom, akkor usbről kap tápot így az nem okozna gondot. Nincs különösebben kedvenc márkám, de a Sonykról nem túl sok jót hallottam, így azt kerülném. Csak Androiddal van tapasztalatom. A CyanogenMod-ot nem én tettem a telefonra, nekem nem jött össze, így ha lehet most sem kisérleteznék vele, ha nem muszáj. Árban úgy 80-100k között szánnék rá. Az is fontos szempont számomra, hogy lehessen hozzá kapni motoros tartót (nem tudom, hogy ebben tudtok segíteni vagy sem). Azt tudom, hogy a Samsung Galaxy S5-höz lehet kapni, de csak a neo-t láttam mostanság. Néztem még a Lenovo Vibe S1-et, ez is körülbelül azonos méretű így az S5 tartójának jónak kell lennie. Jelenleg nincs tartóm.

    Előre is köszönöm a segítséget.
    Üdvözlettel
    Jogle

Új hozzászólás Aktív témák