Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    Sziasztok!
    Lassan utódot kellene találnom a telefonomnak - Galaxy S10e. Annak idején a mérete/jó kamerája miatt vettem, meg mert 110e HUF volt a T-nél.
    Most 3 készülék közt vacillálok, ezek 200-220e közt mozognak (kupon, akció, minden játszik):
    Samsung Galaxy S22 128/8
    Google Pixel 7
    Iphone 11 64GB
    Melyiket ajánljátok? (használtam almát, Iphone 4-ig, azóta meg volt egy Xiaomi Mi3, majd Galaxy S7, S10e)
    Ami a legfontosabb: kamera minősége, méret (minél kisebb), minőség-tartósság, rendszer stabilitása (nem root-olok, szeretem ha működik a fizetés NFC-vel, minden app/rendszer döccenés, lassulás, restart, bug érzékenyen érint)
    De kitöltöm a topik-formulát is:
    - Árkategória: Max 230e
    - Használt vagy új? Csakis új.
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával vagy szolgáltatónál is oké, de nem előfizuval :)
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? 4-5 évente váltok telefont, akkor ha jó akciót találok :)
    - Mire használnád? Nem cipelek kamerát külön, szóval ez a legsarkaltosabb pont.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android, iOS, teljesen mindegy. Nekem Symbian is jó lenne, ha a hw körülötte oké.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Maradnék a minél kisebb opciónál. De szerintme ezt én már nem tudom befolyásolni.

Új hozzászólás Aktív témák