Új hozzászólás Aktív témák

  • nandow

    aktív tag

    Sziasztok!

    Anyukámnak szeretnék telefont venni. Első okostelefonja lenne. Nekem egy Iphone SE-m van, és mivel közel 60 évesen anyum nem technikai guru, arra gondoltam, vennék neki egy ilyet. Aztán szomorúan látom, hogy újonnan már lényegében nem lehet venni ilyen telefont...

    Mi jöhetne még szóba? Az összefoglalóban található kérdésekre itt vannak a válaszok.

    Árkategória. Nehéz belőni, jó ár-érték arányt keresek. Legyen mondjuk 80-100e Ft.
    Használt vagy új. Új.
    Hol vennéd meg. Függetlenül újonnan gyártói garanciával.
    Hosszú vagy rövid távra tervezel. Hosszútávra.
    Mire használnád? Telefonálás, kevés Facebook és Messenger, nagyon kevés fotózás. Ami fontos lenne, hogy minél jobb legyen az üzemidő.
    Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nem ragaszkodom, iOS-t az Iphone SE-vel az egyszerűsége és megbízhatósága miatt gondoltam.
    Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Nincs szükség nagy méretre, sőt. Nem követem a telefonokat, vannak még 4-4,5" körüli kijelzővel ellátott készülékek?

    Még agyalok rajta, hogy lehet egy szép állapotú, használt Iphone SE-t kéne megcsípni aprón. Kicserélve benne az akksit, sokáig jó lenne. (Sajátomban is most cseréltettem, 3 éves a telefon, jól működik, számomra tökéletes.) De jobban örültem volna egy új telefonnak.

    Mik a lehetőségek, mit tudtok javasolni? :) Bármilyen tanácsot szívesen fogadok! :R

Új hozzászólás Aktív témák