Új hozzászólás Aktív témák

  • 8emi95

    csendes tag

    Sziasztok!

    LG G5 SE-m szeretném cserélni, mert új akku ellenére is folyton a szívbajt hozza rám és nyilván pont lejárt a garija.

    - Max 80-100K.
    - Mindenképpen új.
    - Függetlenül újonnan gyártói garanciával.
    - Hosszú távra (szeretném, ha bírná legalább 2 évig).
    - Zenehallgatásra, Messengerre, lájti játékra (tényleg nem vészes, nagyon ritkán van benne CGI, amúgy nem eszik sokat), gyors Maps keresésre, netes rendelésre használom, de ezek sokszor egyszerre és nem szeretném, ha a chat-head-ek folyton crash-elnének. Fotózni ritkán szoktam, bár jó lenne, ha akkor viszonylag gyorsan lőne képet, ha pl. mozgó állatot fényképezek (G5 SE ezt hamar feladta). Illetve folyton szinkronizálom a fotóim. Annyira durván erőforrás-igényes app-okat szerintem nem használok, viszont néha órákon keresztül megy.
    - Csak Android.
    - 5,3-5,5" a kényelmes, ha nagyon muszáj lehet nagyobb, de 6"-nál több semmiképp. Legalább QHD felbontást preferálnék, de FHD-val is megelégszem, a 16:9-es arányt tartva.
    - Minimum 16GB belső tárhely kéne és mellé mindneképpen microSD bővíthetőség.
    - Jó lenne USB Type-C-s.
    - Nem ártana, ha mondjuk nem 2 évesnél régebbi model lenne, de nem tudom ez mennyire férhet bele.
    - Elsősorban Huawei, Honor, Xiaomi készülékekben gondolkotam, de már így is sok kikötés van, úgyhogy ezt asszem elengedem.

    Előre is köszi a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

    Táp: Corsair CV650 Dual EPS, Alaplap: MSI Z490-A PRO, CPU: Intel Core i5-10600KF, RAM: HyperX 8GB DDR4 3200MHz CL16 FURY Series (2db), Monitor 1: Samsung S22A350H (21,5" 1080p), Monitor 2: LG Flatron E2242C-BN (21,5" 1080p), Mobil 1: Xiaomi Mi 9 SE, Mobil 2: Google Pixel 6

Új hozzászólás Aktív témák