Új hozzászólás Aktív témák

  • otps

    aktív tag

    Keresem a legjobb/legolcsóbb "iPod Touch", MP3-médialejátszó Android 6-os vagy újabb okostelefont, IPS kijelzővel. A részletek:

    - Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
    Bruttó 25-ből kijön, nem?

    - Használt vagy új?
    Új

    - Hol vennéd meg?
    Kína vagy Európa. Érdekességképp beírom még az USA-t is. HA nagyon kell, meg tudom oldani azt is. Gyárilag független. Ez fontos.

    - Hosszú vagy rövid távra tervezel?
    Rövid távra. A mának élek. ;) De azért elvárom, hogy az általam megadott, remélhetőleg nem magas paramétereknek a telefon teljes mértékben megfeleljen.

    - Mire használnád?
    Telefonálás plusz médialejátszó (főleg zene) "iPod Touch". Meg olvasnék még rajta.

    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Android 6. Minimum. Zárt alatt iOS-t értetek? Ha MediaTek processzoros az Android, arra sem fog nagyon másik rendszer hibátlanul felkúszni.

    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    5"-nél nem nagyobb. Kisebb lehet. Kisebb úgysem lesz, de kíváncsi vagyok, ha mégis. Annak ellenére, hogy az olvasást is megadtam, mint használati módot.

    - Egyéb elképzeléseid? - Köszönöm, hogy megkérdeztétek! :)
    > HD IPS kijelző. Fontos! Médialejátszó és a nap alatt is szeretnék legalább valamennyit látni belőle. Tudom, ennyiért nem várhatok el sokat, de valamit. Meg olvasnék is rajta, az is média.
    > Android 6 operációs rendszer, vagy újabb.
    > Az operációs rendszer legyen remekül összehangolva a hardverrel. Ez is fontos!
    > A hardver is működjön hibátlanul, tehát az érintőképernyő pl. érzékeljen.

    Nem kell a 4G, nem kell az ujjlenyomat, nem kell a dual SIM, nem kell a jó fényképező. Ami van, az viszont működjön jól. Aki eddig kétkedve olvasott, annak mutatom, mit találtam eddig:

    https://www.amazon.co.uk/BLU-Grand-SIM-Free-Smartphone-Grey-x/dp/B06Y68K5D3

    A német amazonról még olcsóbb (plusz ingyenes szállítás, de az angol Amazonon világnyelven írt értékelések vannak), sold by Amazon, tehát a garancia is oké. IPS HD kijelző, 1GB RAM, 8GB tárhely. OK, de mit tudnak a kínaiak?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák