Új hozzászólás Aktív témák

  • insyde5

    aktív tag

    válasz istnag #103985 üzenetére

    Hogy fair legyen, a HTC One 9 et néztem meg, mert ugye az a tavalyi flagship, a lumia 950 szintén. Az ár a legelső ami kiderül:
    -HTC: 110e től, Új, aprón 70e től. ( bevezető ár 240e )
    -Lumia: 106e től. Új, aprón 69900.-tól ( bevezető ár 200e )
    Szigorúan árat nézve a 2015ös HTC és a Lumia egy árban mozog.

    És persze, én olvasok más forumot is
    HTC One M9 - meleg fogadtatás fórum:

    "Hat, nekem nem lett a szívem csücske. Sokkal nagyobb dobásra számítottam, azt hiszem ez a gond
    Elvártam volna a felesleges QHD-t, amire a htc kepes lett volna megfelelően optimalizálni
    Egy még mindig jobb kamerát
    Kisebb keszulekhazat
    Számomra az idei év csalódása"
    "Ekkora csalódás még nem ért HTC csucskeszuleknel" by enginev3.0

    "gusztustalan és felháborító dolognak tartom...
    Nagyon vártam ezt a telefont, nagyon reménykedtem benne, hogy letesz valami tutit a HTC az asztalra, de nekem ez csalódás. Májusban veszek új telefont de tartok tőle az már nem HTC lesz..." by F_Gergely

    "Hú gyerekek. Kezdem szégyelleni magam, hogy ezt a "szart" megvettem :B De sebaj! Legalább nem jön velem szemben mindenki kezében. :P " by ferrari1

    "Elég fura lesz, de legalább 2, bár ennyi erovel a9 ben is lehetett volna. De most nem fogom elkapkodni a vásárlást, m9 is jó teló, de mikor meglett kb 3 hónapig elég szar volt, hála a sok szar szoftvernek." by Tiger.

    Bocs, hogy csak a negatívot ollóztam neked ide. Kontra arra amit a lumiaával művelsz. Ime a bizonyíték Tőletek HTC flagship rajongóktól, hogy az az arany sem olyan fényes, mint itt egyesek próbálják annak beállítani.
    Nem OFF nak szántam. Engem (is) tartasz "korlátozottnak", mert ugyan azon áron Lumiat vettem wp vel, ami valljuk be egy gyengébb SOC- on is vígan elszalad. Nem tudtam leváltani a wpt, mert hozza az elvártakat RELATIVE OLCSÓBBAN( 240/200 )! Akadás mentesen, több hét készenlét után is!

Új hozzászólás Aktív témák