Új hozzászólás Aktív témák

  • SityiSXT

    őstag

    Befutott a novemberi frissítőcsomag, rendberakott pár dolgot a 1809-es Windows 10 buildben is (például a Feladatkezelő végre helyes processzorterhelést mutat). McAfeet leszedtem, hogy megnézzem, hogy muzsikál a Defender. Nos, a jelek szerint van javulás, de még mindig van hova fejlődni. Adatlapomon lévő géppel ha indítok egy programot, akár 14-16%-os prociterhelést is tud produkálni (és az új Feladatkezelő egyből pirosítja is, mint nagyfogyasztású alkalmazást). SSD-ről indított alkalmazásoknál végre nincs érezhető lassulás, HDD-kezelés is szerintem javult, de ott még érezhető (a Forza Horizon 4 még mindig lassabban tölt be, mint a McAfee LiveSafe-fel, de már gyorsabban, mint ez előtt a patch kedd előtt). Első gyors tapasztalatok ezek, egyelőre nálam ez marad, hátha javul a teljesítménye (semmilyen vizsgálatot nem futtattam vele még, így minden új, ellenőrizetlen volt számára - és remélem, ahogy "belakja" a rendszeremet, gyorsabb lesz).
    Apró furcsaság, hogy az AdGuard mikrolagot okozott játék közben (a már emlegetett Forza Horizon 4-ben), eddig ezt nem csinálta (már amikor néztem). Eltávolítva normálisan futott újra. Azt hiszem, nem fogom erőltetni a desktop klienst, elég lesz a böngészős bővítmény.

Új hozzászólás Aktív témák