Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shtml

    őstag

    válasz Don Vittorio #1594 üzenetére

    Ezt is írhattad volna oda, ahová való.

    Megírtam neked privátban is, de a válaszod lényege (a netikett miatt nem idézem a szavaidat) az volt, hogy miért kell neked beszélgetned velem ott (mármint a privátban). Moderációs topicban pedig azért nem írom, mert annyira már nem akarok beleavatkozni két másik ember ügyébe.

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Don Vittorio #1594 üzenetére

    UTOLSÓ OFF:
    Azt gondoltam, hogy képes vagy elfelejteni a gyerekes durcáskodásodat, de úgy tűnik, mégsem.
    Sajnálatos, hogy ezt a topicot olyan házigazda vezeti, aki óvodás módon képes megsértődni azon, hogy az egyik hozzászóló nem borult le a "hatalma" előtt, és ezért vitába szállt vele, ami sajnos rossz irányba fordult. Ilyen előfordul bárkivel, ahogy azt shtml is mondta. Remélem eddig ezt te is belátod: egy fórum azért van, hogy a hozzászólók megosszák egymással véleményüket, és akár vitába is keveredjenek egymással. Egy vita nem feltétlenül rossz dolog, sőt.
    A probléma inkább az, hogy házigazda létedre nem átallsz fikázni engem, és megkísérelsz sértegetni (bár ne gondold, hogy magamra vettem) - és ezzel saját magad tekintélyét veszíted el, mint látható, nem csak az én szememben. Azt állítod, hogy sajnáltattam magam? Mikor, mondd? Jaaaaa, hogy azt a hozzászólást már kitörölted? Oppá, akkor sajnos ezt már nem tudod bebizonyítani. Hát sajnos ez van. Ezek után remélem befejezed a kritizálást, mert nem vezet semmi jóra.
    Nyilván ezt a hozzászólásomat is törölni fogod, de még előtte szerettem volna elmondani a dologról a véleményemet - azt hiszem jogom van ehhez, ha már konkrétam rólam folytatsz eszmecserét. Persze neked meg jogodban áll törölni ezeket a hozzászólásokat.
    Remélem legalább azt belátod, hogy az alapelvek nem tiltják a házigazdákkal való vitába keveredést. Az offolást természetesen tiltják, ha már flame-warba torkollott, de ezt a szabályt te ugyanúgy megszegted.
    Peace!

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák