Új hozzászólás Aktív témák

  • Monngoose

    aktív tag

    válasz patow #7088 üzenetére

    Ha jól értem jelenleg a Samu beépített lejátszójával mozizol hálózatról úgy, hogy a hang a TV-ből megy a Yamo-ba.
    Szerintem a lényeg nem az, hogy szebb lenne-e a kép-hang med-del (erre úgyis csak az tudna válaszolni akinek van mindkettő és össze tudja hasonlítani), hanem az, hogy mire képes a Samu a videó- és hangformátumok terén.
    Elég kevés infót adtál a rendszeredről (sztereó vagy 5.1, a Yamo milyen típusú, tud-e HD hangot stb.), így elég nehéz bármit is mondani. Az biztos, hogy a Samu nem továbbít HD hangot (talán sima 5.1-et sem, vagy abból csak DD-t, DTS-t nem, nem tudom). Ha csak sztereó rendszered van és a Samu lejátssza a filmjeidet, akkor felesleges a med.
    Ha többcsatornás, HD képes hangrendszered van (és azt ki is szeretnéd használni), akkor kell a med. A WiFi szerintem pénzkidobás, komolyabb bitrátájú HD hangú filmhez úgyis vezeték kell.

    Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

Új hozzászólás Aktív témák