Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monngoose

    aktív tag

    válasz rappit4 #3653 üzenetére

    Ha jól emlékszem, te is yadis-t használsz. Ha igen, akkor nem kis munka vár rád: az egészet újra végig kell csinálni.
    Ami feltétlenül kell a sikerhez:
    1. A film mappákból iil. a gyűjtőmappákból a filmeken (és esetleges feliratokon) kívül mindent(!) törölj ki. Nem elég csak az xml-eket ill. jpg-ket, a med által létrehozott egyéb fájlokat is törölni kell (db-ket, t-ket)!
    2. Töröld a \yaDIS\workspace\data\ mappa teljes tartalmát.
    Utána menni fog az újraszken.

    Egyszer én is hasonló képpen jártam. Hozzá akartam adni egy új filmet a gyűjteményhez. Előtte a data mappa üres volt, így amikor elindítottam a yadis-t, az eddigi filmjeim felkiáltójelesen jelentek meg, ami így rendben is lenne. Kijelöltem az új filmet, szkenneltem, mindet megcsinált szépen.
    Eztán hibáztam egy nagyot. A yaDIS2mede8er használata előtt nem töröltem a data könyvtárból a felkiáltójeles (régi) filmek mappáit, így a yaDIS2mede8er hazavágta az egész meglévő anyagomat...

    Szerk. A géppel nincs baj, én is a legutóbbi bétát használom és épp tegnap adtam egy új filmet a kollekcióhoz és minden OK.

    [ Szerkesztve ]

    Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

Új hozzászólás Aktív témák