Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    Hát ez gigantikus ez a játék, ez fenomenális, ez...áááh... minden egyes bitjét szeretem, minden pixelét és minden egyes bugját a kicsitől a nagyig:R.

    Basszus tényleg verhető az impossible, egyetlen reload nélkül is. És nem is olyan vészesen nehéz... így 12 év játék után. Kezdtem egy fullost, 4 ellen, imposs, large map, powerful magic.
    Enyhe túlzásnak tűnik, hogy az ellenfelek 12 könyvvel és két-három címmel indulnak, de behozható. Az is túlzás, hogy 17 fame-mel egyetlen hősöm van, Brax, és a többi mágusnak 0, 1 illetve 2, mégis a 0 hírnevűnek van 5 hirója (többi 1-3, változó:) ).

    De minden érthető!
    Mivel a legelején kismiskának néztek, egyből lerohantak, de aztán valahogy alábbhagyott a lelkesedésük, mikor hős sem ért el a fővárosig. Símán bevédhető a terep, és betámadható a közeledő ellen, hogy legyengüljön. Az elején nemigen tudnak sokat varázsolni az ellenfél mágusok, hiába a sok spell, amivel indulnak. Pláne, ha Magic Spirites csatákra költik a manát... és mikor elfogy... na akkor jön a bosszú.
    A holtzóna kialakítása után - itt minden kezdődő városmagot felszedek, amit leraknak - egy idő után egymástól nem tudnak terjeszkedni, és mivel elérhetőnek látnak városokat, egymásba kötnek az ellenfelek. Na ezt az időt kell kihasználni a kiépítkezésre.
    Persze, hogy nem jön hős, ha nem áll az ember háborúban senkivel, jóhogy. Megfigyelhető egyébként is, hogy hirók nagyon gyakran akkor érkeznek, ha valamilyen ellen közeleg a városok felé, ha "fenyegetettség" van.
    Az elején minden értelmes spellt be kell cserélni, mert könnyen lehet, hogy nem sokáig csak idegesek, hanem hadat is üzennek... és naná, hogy annál jobban utálnak, minél kevesebb közös könyvünk van. Ha nem tudnak varázslatokat "szerezni", cserélni velünk, az idegesítő... mellesleg nekem is az.

    A legújabb felfedezés a Earth Lore. Hát ez nagyon kell... a legelső köröktől már tudom, hol van külön sziget, neutrál városok, ruinok... és az ellenfél. Magic Spirites rohangálás helyett itt az Earth Lore... _sokkal_ kevesebb manából felderíthető és _sokkal_ gyorsabban a terep. Bingó.
    A Spiritek majd oda mennek, ahol van valami, ahol valós célpont van, bóklászás felejtő.

    Már megint túl sokat írok...
    Juteszembe, próbáltam shieldbe is rakni Spell Charge-ot, működik is, de nem használható sajna... szóval nagy valószínűséggel csak slot 1-be, azaz fegyverekbe rakott varázslatok használhatóak... még tesztelem. Braxnek van egy PhantomWarriorx4-es, meg egy Heroismx4-es baltája, marha jól áll neki mind a kettő;].

    Ehh, najóccakát...

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák