Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz CPT.Pirk #4999 üzenetére

    (#5002) Laja333Elfelejtettem smiley-t rakni, így lehet nem volt egyértelmű. :B Keserű szarkazmus volt a részemről a dolog, hogy sajnos tényleg van ilyen, hogy 6-8 percig képes tölteni a játék. Ezt hívtuk eddig "végtelen töltőképernyőnek", bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy vagy 2-szer kivártam, és egyszer 6+ máskor meg 8+ perc után végül betöltött (pontosan nem tudom, mert mire elkezdtem mérni, már töltött egy ideje ugyebár). Nekem is SSD-n van a játék persze. Szóval naná, hogy ez nagyon abnormális dolog.

    (#4998) Romvr

    99%, hogy bug. Nekem kétszer jelentkezett eddig, belső helyszíneken ráadásul. Lábnyomokat kellett csekkolni. Scanner nélkül nem voltak ott bútorok, scannerrel meg voltak, és a bútorok alatt voltak lábnyomok. Ergo az égadta világon semmi értelme nem volt, hogy scannerrel még bútorokat is "vetített oda" a játék, infót nem adott a lábnyomok alatta meg ígyis-úgyis scannelhetőek voltak.

    (#5002) Laja333

    Én is jártam már így egyszer. Az is egy bug.

    Amúgy újabb bugok jelentkeznek nálam is amellett, hogy néha a "régiek" is elő-előjönnek.

    A krogan kolónia tele volt nekem elszenesedett/textúrátlan fejű kroganokkal, de amikor leraktam az Outpost-ot a bolygóra, már nem csak kroganok voltak érintettek:

    Egyre több cutscene bugba futok bele. pl ilyenekbe:

    (A képen egy angara nő feje van elrejtve, aki megtalálja, annka jár a piros pont)

    És sajnos a használhatatlan T csapattárs bug is jelentkezett már nálam, szerencsére mondjuk ez csak egyszer (még):

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák