Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Televan74

    nagyúr

    válasz Ryder62 #308 üzenetére

    1 milliárd. :)

    (#310) Iscariah Ez remélem csak költői kérdés.Mi lenne, törlik őket.Nekem is maradt bent néhány száz pont.Ez van.Majd pont az EA aki visszafizeti.

    [ Szerkesztve ]

    Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Ryder62 #308 üzenetére

    Az ő szempontjukból teljesen érthető, hiszen pont az a lényege, hogy így drágábban jutsz hozzá a DLC-hez, mintha pontért vennéd. Ezért remélnek több pénzt belőle. Teszik mindezt úgy, hogy közben a vásárlók is elégedettek, hiszen végre megszűnik ez a "hasztalan és igedesítő" pontrendszer.

    Eddig egy átlagos DLC 800 BW Pont volt, a drágábbakért pedig elkértek 1200-at is. Ha figyelembe vesszük, hogy 1600 BW Pontot eddig 3590 forintért vehettél a CD Galaxisban (Ebből pedig kijött két átlagos árú DLC), ezután majd a Call of Duty és hasonló játékok bővítményeihez hasonlóan 10-15 euróért veheted meg őket, ami barátok között is 3000 forint/darab lesz. Vagyis, ha kettő átlagos árú DLC-vel számolsz, az mindjárt 6K körüli összeget jelent, szemben a BW Pontok 3590 forintos árával... Ki van ez találva, ne félj.:K

    Hát, ha nem lesz GOTY, akkor tőlem nem lesz bevételük sem, mert én többé félkész játékért egyáltalán nem fogok fizetni. Példát vehetnének már a CD Projektről, ami ingyen adja a bővítményeket a játékok tulajdonosainak, vagy a Blizzardról, aki - bár drágán adja a játékait -, de mindig bővíti azokat és ráadásul a kiegészítőket külön is megveheted dobozosan, nem kell euróval szenvedni.

    Lehet, hogy elfogadott az internetes vásárlás, de nekem továbbra sincs netes kártyám és a legkisebb kéztetést sem érzek arra, hogy vegyek egyet. Nem tehetek róla, ez van, én nem szeretem ezt a módszert, és kész.

    (#310) Iscariah: Ha maradt még pontod, azt el tudod költeni azokban a játékokban, ahol eddig is. Az Inquisition-ben már nem fizethetsz velük.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák