Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz vitaro #3551 üzenetére

    SPOILER

    Természetesen mindenki hűséges volt, ezért sem értettem hogy mér halnak meg. Először Garrust, másodszor Jacobot küldtem vissza a túszokkal. Először Mordin vezette a másik csapatot és Tali ment a szellőzőben így ő halt meg, másodszor Garrus vezette a másik csapatot és Mordin ment a szellőzőben és ő halt meg. De nem maxoltam ki az összes fejlesztést, mert mielőtt nekiálltam a DLC-s küldiknek még volt pár nem 100%-os rendszer, ahol találtam még fegyvert meg fejlesztéseket is, meg mellékküldiket, tehát lehet az a baja hogy nem maxoltam ki a játékot a Collectoros főküldi előtt?

    Amúgy Talival vagyok együtt, és az Árnyékbróker kinyírása után szexeltünk Liarával, de mintha mi sem történt volna, mert utána Talit is ugyanúgy fel tudtam hívni a kapitányi szobámba mint előtte. Ezt lehet megjegyezte a játék? Mert nem balhézott senki, viszont a Liarás küldetéskor amikor megint találkoztam vele és az elején kérdeztem tőle mi lesz velünk akkor leoltott Liara hogy mit akarok őtőle amikor Tali sisakja mögé kukkantgatok – ezt így szószerint:D Viszont ahogy írtam a végén mégis lefeküdtünk szal nem értem.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák