Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    SPOILER

    Végre megszereztem a progit, és nem egészen két nap alatt a végére értem a fősztorinak (Igaz, a mellékküldetéseket most hanyagoltam).

    Jófiúként viselkedtem, megmentettem, akit csak lehetett. Wrex-et sajna a csajom lelőtte, így nem élvezhettük végig a társaságát. A másik csávót, aki a kezdetektől velünk volt, hátra kellett hagyni, amikor á'la Bolygó Neve: Halál mintájára felrobbantottuk a gyárat, de hát még szép, hogy a bögyös amazont mentettem inkább meg :DDD . A végén még egy pikáns éjszakát is el sikerült töltenem a nőmmel, de akárhogyan is sasoltam, meztelen kebleket nem mutattak benne :( (Korábban írták, hogy ez miatt lesz korhatáros a progi).

    A végén sikerült elintézni a főgonoszt (Kétszer is, pedig a csajom még holtában is fejbe lőtte, de ez sem volt elég.). Közben megmentettem a szenátust is, ne mondják hogy nem törődök velük is, végül a Tintahal is megadta magát. Happy Ending, heje-huja, ilyesmi. Javasoltam hogy a volt parancsnokom legyen az emberiség képviselője a tanácsban (A másik elég tenyérbemászó figura volt, már alig várom, hogy rosszfiúként lelőhessem. ;] ).

    Most elkezdem Sith Lord-ként a játékot (Tudom, nem az a játék, de az érzés hasonló. ;] ), kíváncsi vagyok a rossz végkifejletre is. ;]

    A grafikától nem dobtam el az agyamat. 1680x1050-ben mindent maxra tolva (A film effektet és az árnyékokat kapcsoltam csak ki, mert zavartak) ment mint a golyó, bár néhol eléggé meg-megakadt, szerintem bug miatt. A textúrák folyamatos utólag-rajzolása elég zavaró, nem igazán értem hogy miért csinálja ezt 512MB-os VGA és 2GB RAM mellett, annyira azért nem szép a grafika. A csillagtérkép viszont nagyon szép, tényleg egész jól el lehet nézelődni rajta. A karakterek vannak a legjobban kidolgozva, különösen az arcok. Bár a női karakterek csábos mozgása és kerek domborulatai is eléggé ki vannak hangsúlyozva. ;)

    Összességében nekem nagyon tetszik. Tisztára mint a K.O.T.O.R. Amint meglesz a magyar feliratos verzió, már rendelem is meg. :P

    [ Módosította: Kidus ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák