Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.NX

    addikt

    válasz ClydeBeka2 #1886 üzenetére

    98-ról estem vissza 86 környékére kb. három nap alatt.
    Hiába próbálok ki "thisdeckgetsyoutoinfinite" deckeket, pár meccset megnyerek, utána mindent elvesztek, vagy annyira reménytelen, hogy retreatelek, de sorozatban nyolcat.
    Kib.szott dühítő.
    Próbáltam váltogatni deckeket, próbáltam konstans ugyanazt a decket játszani, semmi javulás.
    Próbáltam hajnalban játszani, délelőtt, délután, este, éjjel.
    Tegnap kínomban átváltottam Galactusra, hogy majd azzal nyerek 1-2 cubeokat, még Kangot is tettem bele, onnantól egy darab negative surfert vagy bounce-ot nem láttam, amit előtte végig, destroyt bezzeg annál többet, aminek viszont nem gond, ha a végén ki kell tenni Deatht és Knullt.
    Ha én játszok destroyt, akkor garantáltan nagy lapokkal a kézben kezdek, majd feljönnek a pusztítók, majd a vége felé a pusztítandók.
    Ha van Shang-Chim, akkor Shuri Nimrodot kapok ellenfélnek.
    Most ott tartok, hogy meglátok egy Invisible Womant, akkor futok, mert biztos, hogy Hela Tribunalt fog kirakni minimum 120 power összértékben.
    Negative Man hasonlóan retreat. (Kivéve ha én játszom, mert akkor már a kezemben van az összes lap, aminek invertálódnia kellene).

    Viszont most volt olyan is, hogy valami bot "megszánt" és adott 8 cube-ot. (Amikor full hülyeséget játszik és az utolsó körben kirak egy Blade-t meg Mister Sinistert.)
    Mondjatok valami bíztatót. :O
    Pihentetnem kéne a dolgot és csak a missionöket csinálni.

    Elfogadom a sütiket.

Új hozzászólás Aktív témák