Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabro0

    őstag

    válasz crok #683 üzenetére

    Valamit összekevertél :) Azt nem tudtam az OTA sideload és a factory flash között van-e különbség:
    "Tudja valaki mi a különbség az OTA sideload és e között?"

    amire válaszoltál és meg is köszöntem:
    "A factory image flash -w nélkül gyak. ugyanaz mint egy adb sideload zip."
    "Köszi, ettől tartottam (sejtettem)."

    majd írtad ezt:
    "A Magisk-nek meg a TWRP-nek meg a fastboot / adb módnak egymáshoz semmi köze nincs, ez biztos."
    Erre írtam tudom mik ezek. Bocs a spamért, de ezt rendbe akartam tenni :R

    Köszi, megpróbálom ezt a 20422-es verziót, feltéve ha megtalálom.

    Az indiai tutorial... inidiai :) A szerzőtől kommentben: "Unfortunately, I don’t own a Pixel 2, but I have tried this method on Pixel 4A and it worked without any issue."

    Nem fogalmaztam érthetően, a hardverrel semmi gond. Lépésenként amit csináltam:
    1. flash-all.bat
    2. Google bejelentkezés
    3. gyári appok frissítése
    4. canary Magisk Manager letölt, gyári boot.img patch canary Magisk-al
    5. fatboot boot magisk_patched.img

    Ekkor a Google logó (=boot képernyő) háttere fehér és visszalép a bootloaderbe. Mivel nem flasheltem, így nincs gond. Akkor volna gáz, ha az 5. pontban flashelek, mert akkor bootloopol, ahogy ebben a hozzászólásban írtam.

    Azért hangsúlyozom a fehér hátteret, mert az az alapértelmezett, de én sötét témára állítottam és ilyenkor a háttér is követi a téma beállítását. Arra gyanakszom, nem tudja olvasni a rendszert, azért hal be és azért fehér a háttér is.

  • Trailblazer

    addikt

    válasz crok #683 üzenetére

    Azóta visszaraktam OrangeFox recovery backupból az Android 10 alapú Evo X-et, mert a 11-re épülő erősen "tartalomhiányos", üres (nincs "Evolver" menüpont a mindenféle földi jósággal) még, és a fejlesztő bizony nem kapkodja el a frissítést. Ettől függetlenül a fenti áll, van erről is egy backupom. Amint kezd kiforrni, visszatérek rá.

    Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Új hozzászólás Aktív témák