Új hozzászólás Aktív témák

  • pepe62

    aktív tag

    Hali Mindenki!
    Kb.3 hete segítséget kértem Tőletek egy miui 14 stabil rom installálásával kapcsban egy poco f4re.
    Szelíd lebaszásokat és irónikus hozzászólásokat is kaptam (amit toleráltam, annak ellenére, hogy jeleztem, tudom ez nem az a fórum, de írtam, hogy sehol nem kapok értelmezhető segítséget mert szart sem értek (értettem) ehhez, ezért több fórumot is javasoltak az itt lakók (prohardver), többek között Titeket is és így jutottam el ide..., csak leírom az előzményeket.. :) ). Jelentem sikerült feltennem bootloader nyitással...stb...az átdolgozott!!!! magyar nyelvű eredeti kínai EU rom-ot (Nem launcher, mert ezt is megkaptam :D ) és kiválóan műx. Ez a rom rengeteg többlet tudással rendelkezik, mint az, amit Kínában és azután Indiában lebutítottak ide Európába...(érthetetlen, hogy miért szedték ki a miui 14 fejlesztés savát-borsát nekünk...). Szóval, ezt azért írom, hátha hozzám hasonlóan idetéved valaki ezzel, gondolkodik a feltöltésen és ha olvassa ezt a hozzászólást, nyugodtan megkereshet. :) Peace és minden jót az összes fórumlakóknak.

    Imádok borral főzni, néha még az ételbe is teszek.

Új hozzászólás Aktív témák