Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcrazy

    Topikgazda

    válasz Macika66 #1032 üzenetére

    Szia!
    Én az "Otthon ki" profil kapcsolását a wifi-hez kötném, amikor lecsatlakozik az otthoni hálózatról. Persze ha ragaszkodsz a cella alapú kapcsoláshoz, az is maradhat, de szerintem a wifi-re hivatkozás pontosabb. Az még segíthetne, ha feldobnál egy képet a makróidról, illetve átnézném a cellákat, hogy nincs-e átfedés, vagyis nem szerepel-e mindkét cellacsoportban ua. a cella.

    Nálam egy kicsit más elven működik a profilváltás. Amikor bekerülök az Otthoni cellákba, akkor 5 percenként megpróbál csatlakozni a telefon az otthoni wifi-hez.. ha tud, akkor vált az Otthon profil. Ha nem tud, marad Utcai vagy Bt. Amint eljövök otthonról és leszakadok az otthoni hálózatról, akkor váltok Utcai profilra..stb...
    Nálad hasonlóképpen lehetne konfigurálni a Munkahelyi profilt is.

    "Tulajdonképpen igaza van, de miért fordított sorrendben fut le?"
    Valószínűleg az lehet a "gond", hogy a Cellába lépés esemény előnyt élvez a Cella elhagyása eseménnyel szemben, és amikor Te belépsz a Munkahelyi cellába, akkor hagyod el az Otthonit. Ez még akkor fordulhat elő, mint ahogy fentebb is írtam, ha mindkét cellacsop-ban szerepel ugyanaz a cella.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv: Mcrazy

Új hozzászólás Aktív témák