Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    addikt

    Szeretnék segítséget kérni.

    Arra használom a MacroDoridot, hogy helyérzékenyen (a látott GSM-cellák alapján) kapcsolgassa nekem a telefonomon a profilokat, a némítást és a teljes csengetést.
    Korábban az E-Robottal voltam megelégedve, de sajnos a frissítés már vagy 2 éve megszűnt, így már a 8.0-hoz sem optimalizálta a szerző a szoftverét, nem hogy a Pitéhez.

    Az E-Robotnál nem volt ilyen gondom, de itt, a Macrodroidnál van.

    Nevezetesen: van két makróm.

    Az egyiket nevezzük [Otthon Ki] makrónak.
    Ez annyiból áll, hogy ha elhagyom azokat a GSM-cellákat, amiket az otthonomból lát a telefon, akkor kapcsoljon hangosabb csöngésre, kapcsolja ki a WiFi-t és kapcsolja be a mobilnetet (root van és működik is ez a része a cuccnak). A makró amúgy hibátlan, le is fut.

    A másik makró a [Munkahely Be]. Itt hasonló a feladat, a munkahelyemről látható GSM-celláknál kapcsoljon át néma üzemmódra, kapcsolja ki a mobilnetet és be a WiFi-t.
    Ez a makró is hibátlanul lefut.

    Az optimalizálás teljesen ki van lőve a Macrodroidnál.

    Amikor elindulok itthonról, kiállok a garázsból, nem történik semmi.

    Amikor odaérek (kb. 12-15 perc múlva) a munkahelyemhez, akkor átvált a [Munkahely Be] profilra, lefuttatja a makrót hibátlanul, majd UGYANABBAN a másodpercben lefuttatja az [Otthon Ki] parancsot is (de mindig utána) és így a készülékem nem hogy lenémulna, hanem hangosan fog üvölteni egy bejövő hívás esetén pl.

    Tulajdonképpen igaza van, de miért fordított sorrendben fut le?
    Nem tudom, hogyan lehetne sorrendet állítani.

    Gondoltam az elnevezés ABC-rendjére, vagy a beírás időrendjére.

    Van valakinek ötlete, mi lehet a gond?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák