Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz corlagon #271 üzenetére

    Nem néztem végig. Semeddig sem. Nem nézek tv-t egyáltalán. ;)

    Arról van szó, hogy sajnos emberek közt mozgok, és így ha tetszik, ha nem végig kell hallgatnom a beszélgetésüket arról, hogy mit néztek előző nap a tévében. Ez a munkahely átka - nem állhatsz fel és mehetsz ki a kollégák hülyeségeket beszélnek. Annak idején azt is tudtam, hogy kit szavaztak ki a bigbrader3-ból, meg azt is, hogy győzike sírva fakadt a rettegés fokában. Pedig egy szaros jelenetet sem láttam egyikből sem, csak mindig mindenki erről beszélt. Én a szerintem-es sz*rságot sem értettem soha, és csak néztem bután, hogy ez most miért vicces, aztán valaki elmesélte, hogy ''hát dehát ez mindig megy a zertéel klubbon, biztos láttad már, ne mondd, hogy nem láttad?'' Biztos bennem van a hiba... Egyébként miután nem nézek tv-t, nagyjából ennyi zavar a dologból. Meg az, hogy az ismerősök úgy kezdik a beszélgetést, hogy ''láttad tegnap este a...'', mire én felvilágosítom őket, hogy mint azt már kilencvennégyszer elmondtam, nem nézek tévét. Egyáltalán. De ez valahogy akkora eretnekség, hogy nem jut el a tudatukig, és legközelebb ugyanígy kezdik... :DDD

    Egyébként ami engem zavar, az a hatalmas manipuláció és félrevezetés, a játék az érzelmekkel és a gondolatokkal, amit be kell ismerjem, mesterien csinálnak. Meg is van az eredménye (lásd ezt a topikot is). Nincs ezzel baj, csak sajnos nem lehet kimaradni belőle, bármennyire is szeretnék.

    Szerk: elnézést, hogy lefikáztam a sorozatot látatlanban, lehet, hogy tényleg jó, de akkor nekem ismét sikerült olyan emberektől hallanom róla, akiknek valahogy ennek is csak az alja jött át. No meg ebbe a topikba olvastam bele, de ez sem erősítette meg bennem, hogy érdemes lenne ezért megszakítanom az évek óta tartó önsanyargatásomat tv nélkül, sőt... Azok a háttérképek meg nagyon viccesek a buzisan jóképű, szépen beállított sminkű borostás fiatalemberekkel, és a szexi bikinis cicákkal. Nekem ha azt mondják, hogy légikatasztrófa, akkor az ugrik be, hogy 'Életben maradtak'. Érdekes, ott miért nem készült senkiről desktop wallpaper? Nekem ez egy tragikusabb téma annál, hogy így kigúnyolják mutáns jegesmedvékkel (vagy mittoménmikkel, a kémeim nagy része ezt mesélte), főleg a minapi ciprusi gép szerencsétlensége után. Mint említettem ez egy reality-shownak elmenne, vagy ha mondjuk számítógépes kalandjátékot készítenének ilyen történettel...

    p

    [Szerkesztve]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák