Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • underattack

    csendes tag

    válasz Freezee #2229 üzenetére

    Én is a piacra hivatkoztam, akárcsak te és az ennek a cikknek az esetén is alátámasztja, azt a nagyságrendet, amiről végig beszéltem. Nézd csak meg:
    http://olx.hu/hirdetes/logitech-z906-ID2SpIZ.html
    http://olx.hu/hirdetes/logitech-z906-ID2TpBZ.html

    Azt, hogy az általad linkelt gyűjtőoldal honnan szedett be egy ilyen árat, nem tudom, de szerintem ezt itt senki nem veszi komolyan. Az 5500-nak ugyanúgy 100eFt körül mocorgott végig az új ára, az általad linkelt grafikonon is. Valami webshopban volt 1-1 elírás, a gyűjtőrendszer meg beszedte, de ennyiért nyilván soha nem lehetett újan venni. Pont úgy, mint ahogyan a linken szereplő egyéb termékeknél látható a Logitech Z905, ami szintén egy elírás. Nem tűnik túl pontosnak ez a forrás...

    Egyébként ezeket a "veszek én is akkor 2-t" beszólásokat esküszöm nem értem miért kell.

    Az, hogy egy 5 éves 5500-at el tudtál adni 70-80eFt-ért az pont annyira hihető számomra, mint a 7500Ft-os új ár, de ha így volt, akkor örülök a szerencsédnek, a vevőt viszont sajnálom. Persze, ha az általad linkelt új árnak vesszük a 80%-át, akkor megfordul a reláció, úgy túl olcsón adtad, és bár a digitális bemenet hiánya miatt az 5500 szóba sem jött nálam eddig, ha esetleg van még egy példányod eladó 6.000-ért hisz a te levezetésedből ez jön ki, akkor én megveszem szívesen. Ha több van, akkor is csak egyet, mert csak egyre van szükségem. Szólj bátran.
    Az én elméletem alapján 40-50eFt jön ki az 5500-ra, pont ugyanúgy mint a 906-osra. Ha látok eladót, szólok szívesen, hogy vehess párat, bár mint mondtam ezt a típust eleve nem keresgélem.

    De mindegy is, mert mindenkin csak az iszonyat sértettséget érzem - holott továbbra is tartom a véleményem, hogy az a nagyságrend, amit belőttem nem sértő, hanem reális - konstruktív hozzászólás nem nagyon van, inkább csak ilyen vagdalkozás, és mivel érzem, hogy nekem is kezd elfogyni a türelmem, hogy magyarázzam a nyilvánvalót én itt ezt le is zárom.

    Még egyszer elnézést kérek mindenkitől, akinek sértő volt a soraimat olvasni, nem volt ilyen szándékom.

    Minden jót kívánok nektek (őszintén!) és jó zenehallgatást/filmnézést meg miegymást a már meglévő jó kis logitech szettetekkel! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák