Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz bubu001 #119 üzenetére

    Nem, csak az 5500-at hallottam úgy szólni, hogy véleményezni is merjem. Az 5300 hangjával csak a Media Markt-ban ismerkedtem jó régen, de hát úgy messze nem az igazi.

    A Z-5500 mélye teljesen jó, nem nyomja el a többi sugárzó hangját, csak kiegészíti azokét, ahogy kell. Ráadásul a hangereje külön állítható is (a center és surround sugárzókkal egyetemben), tehát kiválóan be lehet lőni úgy a különböző zenékhez, mint filmekhez, ahol azért több dübörgés szükséges.

    Nem tudom a 7.1 kiépítés mennyivel előnyösebb az 5.1-nél, én másodszorra is a Logit venném! :) Meg ebben van dekóder, ami nagyon frankó kis darab! Beizzítottam néhány zenei DVD-t, még most is fáj az állam, akkorát ütött rajt a padló! :D

    Ja, és analóg átkötésnél is a korábbi élménybeszámolóimban tanusított lelkesedést nyugodtan meg lehet szorozni kettővel, ugyanis megjött az Au2 ZS-em! :DD Mostanában egy viszonylag régi játékot tolok, a Severance: Blade of Darkness-t, kész besz@rás, az új hangzás olyan hangulatot kölcsönzött neki, hogy na! Imádom! A Doom3-at még nem mertem kipróbálni. :DDD

    (Azért néhány rendellenesség is akad, de ezekért valószínű az Xp lesz felelősségre vonva -> újratelepítve.)

Új hozzászólás Aktív témák